czwartek, 10 grudnia 2015

Gdzie znaleźć odpowiednie rolety okienne

Witam,
ostatnio mieliśmy z mężem dużo pracy związanej z przeprowadzką do nowego mieszkania i zaniedbałam przez to pisanie na blogu. Dzisiaj wracam z nowym tematem. Jako, że już przeszliśmy problem urządzania naszego gniazdka, mogę wam dać kilka porad w kwestii rolet okiennych.

Szukaliśmy odpowiedniego rozwiązania całymi dniami. Zdecydowaliśmy się w końcu na plisy. Plisy to obecnie najbardziej popularne osłony przeciwsłoneczne montowane wewnątrz pomieszczenia. Pasują do każdego okna i nie ograniczają otwierania, ponieważ nie posiadają wystającej kasety. Jest to bardzo istotne zwłaszcza przy drzwiach balkonowych czy oknach przesuwnych, które posiadamy w łazience.

Znaleźliśmy dobrego producenta osłon okiennych ze Strykowa koło Łodzi. Jest to firma VEO DESIGN. Ich oferta obejmuje takie produkty jak rolety, żaluzje, plisy. Łódź to miejsce, gdzie znajduje się wielu producentów rolet, lecz ciężko było znaleźć jakąś ciekawa ofertę. Mogę zatem z całą pewnością polecić tą firmę. Posiadają salony sprzedaży i z opinii przeczytanych w internecie wynika, że nie ma problemów z reklamacjami. Duża gama wzorów i kolorów sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie satysfakcjonujące go rozwiązanie. Jako producent plis oferują nowoczesne i eleganckie przesłony okienne. Wszystkie oferowane przez nich osłony wykonują na indywidualne zamówienie Klienta. Przyjechał do nas pracownik tej firmy. Zmierzył okna a my wybraliśmy odpowiedniego tkaniny i kolory. Kilka dni później mieliśmy już pięknie osłonięte okna.

Plisy producent są świetne, bo  chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem i umożliwiają odpowiednie zaciemnienie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz