poniedziałek, 8 lutego 2016

Skrzynki po winie

Opowiem wam coś o ciekawej alternatywie dla typowych mebli. Jeżeli brakuje wam środków a chcecie mieć oryginalny regał w pokoju lub półki na przybory kuchenne to pomyśl skrzynkach po winie. Są tanie i wyglądają naprawdę efektownie. Nie trzeba ich nawet malować, ale jeżeli będą stały w wilgotnych pomieszczeniach to warto zabezpieczyć je impregnatem.
Dobrze, ale teraz skąd wziąść skrzynki jeżeli nie jesteśmy amatorami takich trunków. Można je kupić przez internet na allegro lub olx. 
Czasem nawet w dyskontach napotkać można dobre, mocne skrzynki po winie lub owocach (takie z wypalonymi napisami). A kiedy miło poprosi się „Panią z Basię z Tesco” która powie kiedy jest dostawa wina i będziemy mieć jakiś punkt zaczepienia do zdobycia kilku skrzynek. W sklepach z winami warto zapytać czy nie mają czegoś co zalega im na magazynie

Co warto wiedzieć o skrzynkach po winie:
  1. Nie bierz skrzynek wilgotnych.
  2. Nie bierz skrzynek, w których owoce zaczęły się psuć i mają plamy niewiadomego pochodzena.
  3. KUP szlifierkę albo PAPIER ŚCIERNY o różnych grubościach!! Skrzynkami można się pokaleczyć. Należy WYSZLIFOWAĆ powierzchnię skrzynek!
  4. Pomaluj impregnatem drewniane powierzchnie. Będzie gładsze i łatwiej utrzymasz je w czystości.
  5. Gdy masz zamiar zbudować ze skrzynek jakiś większy mebel zwróć uwagę czy skyrznki trzymają kąty proste (nie są powyginane).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz